< Powrót

Kredyt na zakup pasz i nawozów

Wyjątkowe produkty pochodzące z Polski, które pachną prawdziwie i nie udają niczego to cel każdego Rolnika i marzenie każdego konsumenta. Nie inwestując w sektor rolniczy odcinamy się od dostawy takich produktów i w efekcie mamy coraz więcej do czynienia ze smakami w niczym nie przypominających tych prawdziwych, a jedynie je imitujące. Między innymi dlatego stworzyliśmy linię kredytową dla Rolników, aby wspierać rodzimy przemysł i odżegnywać się od niezdrowych dodatków wzmacniających smak i zapach, a w efekcie żerujących na naszym zdrowiu. Świadomy Rolnik doskonale wie, że podstawą dobrych produktów jest odpowiednie wyposażenie techniczne oraz wysokiej jakości pasza i nawóz. Tylko skąd brać na to wszystko pieniądze?

Co oferuje kredyt na zakup pasz i nawozów?

          Wyjątkowość naszej oferty polega na innowacyjnym podejściu do Klienta. Każdy Rolnik potrzebuje rozwoju, by podnosić poziom swojego gospodarstwa zarówno jeżeli chodzi o jakość produktów, jak i o własny zysk. Niewiele banków rozumie proces prowadzenia tego rodzaju działalności i nie przywiązuje zbyt dużej wagi do, wydawałoby się, szczegółów. Tymczasem zakup odpowiednich pasz, którymi karmi się zwierzęta lub nawozów dostosowanych do współczesnych wymagań, jest niezwykle istotny i pełni kluczową rolę. To właśnie uwzględnia nasz projekt stworzenia możliwości finansowych do rozwoju gospodarstwa nie tylko poprzez wsparcie w zakupie maszyn czy urządzeń, ale także w wyposażeniu. Pasze i nawozy to towary, bez których niemalże żadne gospodarstwo nie może dobrze funkcjonować. Aby ziemia przynosiła plony, należy o nią zadbać. Aby zwierzęta dawały zdrowe i smaczne mleko, należy pomyśleć o tym, co jedzą. Tylko tak kompleksowe myślenie może doprowadzić do sukcesu i pewnej przyszłości.

Oferta pełna korzyści

          Tymczasem nie każdy Rolnik może sobie pozwolić na zakup produktów najwyższej jakości. Tym bardziej jeżeli jest młody lub gdy jego gospodarstwo zajmuje już całkiem spory obszar, a stada się rozrastają. Wówczas należy poszukać możliwości finansowania swoich projektów, by nie zamykać marzeń o rozwoju w szufladzie pod kluczem. Nasza firma jest zwolennikiem elastycznych  rozwiązań dostosowanych do potrzeb Klienta indywidualnego. To oznacza, że każdy przypadek traktujemy inaczej, lecz jednocześnie, że dostrzegamy potrzeby tam, gdzie inni widzą przeszkody. Proces kredytowy nie powinien zatrzymywać się na nic nieznaczących informacjach. Dlatego właśnie opracowaliśmy własny system, w którym nie patrzymy na zaległości w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego czy Urzędzie Gminy. Nie bierzemy pod lupę historii kredytowej, a zaległości w spłacaniu rat nie mogą przekraczać dopiero 30 dni. Sam fakt występowania opóźnień w płaceniu nie jest dla nas wiążący. Tak samo jak brak rachunków, faktur VAT czy VAT RR. To normalne, że chcemy rozmawiać z człowiekiem i to jemu chcemy pomóc, a nie jego dokumentacji czy rozliczeniom. Nasza firma stawia na współpracę bez ograniczeń, dlatego zapraszamy osoby nie tylko po dotacjach, ale także takie, które żadnych dodatkowych pieniędzy nie otrzymały. Chcemy być elastyczni i podchodzić do Klientów, jak do ludzi. To takie proste!

Warunki kredytowania

          Zależy nam na jakości podpisywanych umów, dlatego nie chcemy nikogo narażać na niepotrzebne koszty. Kierujemy się maksymalną pragmatyką, a więc brak zaświadczeń nie jest dla nas problemem, ale jednocześnie czujemy, że do wyliczania dochodu należy włączyć zarówno rachunki, jak i faktury, ale także dotacje czy hektary przeliczeniowe. Całość pozwala rzetelnie ocenić pracę Rolnika i docenienie jego wkładu w dotychczasowe prowadzenie firmy. Sam kredyt można otrzymać bez zabezpieczenia i bez poręczycieli. Jego minimalna kwota to 20 000 złotych. W przypadku zakupu pasz i nawozów ustaliliśmy limit graniczny w wysokości 500 000 złotych. Okres kredytowania nie może przekraczać 12 lat. Cenimy osoby młode i ambitne, ale doceniamy także doświadczenie. Wymagamy przynajmniej sześciomiesięcznej historii prowadzenia gospodarstwa rolnego. Premiuje to młodych Rolników, ale nie zamyka drogi starszym. Chcemy działać szybko, sprawnie i jak najprościej, abyśmy z każdym potrafili się porozumieć. To właśnie wspólna rozmowa, dogodne rozłożenie rat, ustalenie harmonogramu finansowania zakupu pasz i nawozów jest dla nas priorytetem. Chcemy, aby każdy Klient czuł się u nas jak w domu.

          Aby to zrobić wprowadziliśmy szereg udogodnień. Większość spraw można dziś załatwić z domu, nie trzeba więc fatygować się do jednego z oddziałów. W odpowiednich przypadkach jesteśmy także do Państwa dyspozycji na miejscu, w gospodarstwie. Nasz dojazd jest oczywiście bezpłatny. Zachęcamy do rozmów telefonicznych. Nasi konsultanci są doskonale poinformowani i chętni do pomocy. Proszę pamiętać, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każda sytuacja zawsze oferuje nam różne wyjścia. Nie zawsze jednak sami jesteśmy w stanie je dojrzeć. Skorzystaj z pomocy specjalistów i rozwijaj swoje gospodarstwo już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *