< Powrót

Kredyt na zakup maszyn i urządzeń rolniczych

Codzienna praca Rolnika nie należy do najprostszych. Nie tylko wymaga żelaznej dyscypliny oraz fizycznej siły, ale także zmysłu zarządzania oraz łuta szczęścia, aby pogoda, która przecież ma ogromny wpływ na pomyślność zbiorów nie przeszkodziła rujnując wszelkie owoce pracy. Oprócz tego prowadzenie gospodarstwa wymaga także dość pokaźnych nakładów finansowych. Mowa tu przede wszystkim o pieniądzach na zakup ziemi, na jej doglądanie, na budynki i budowle rolne oraz na zakup maszyn, które są niezbędnym elementem pracy Rolnika. Właśnie dobre urządzenia oraz sprawne maszyny pozwalają zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Jednak zaawansowane technologiczne sprzęty kosztują wiele. Jak zdobyć finansowanie na rozwój własnych marzeń?

Co może zawierać kredyt na maszyny rolnicze?

            Istotną rolę w codzienności Rolnika pełni za to kredyt. Jeżeli jest jeden, dość przyzwoity i korzystny, Rolnik może w spokoju skupić się na pracy. W przeciwnym wypadku warto zastanowić się nad konsolidacją kredytową. Jednak czas ucieka, a coraz to nowsze technologie wypierają stare i zużyte zastosowania. Nie inaczej jest w rolnictwie, które w ostatnich latach przeżywa prawdziwą rewolucję technologiczną. Kto za nią nadąży, może okazać się konkurencyjny na rynku. Aby tego dokonać potrzebne są pieniądze na zakup maszyn i urządzeń rolniczych. Jest to kredyt, który sfinansuje niezbędne sprzęty, które przyczynią się do unowocześnienia gospodarstwa  rolnego i zwiększą możliwości produkcyjne, a co za tym idzie także i zyski Rolnika. Kredyt na zakup maszyn jest propozycją dedykowaną sektorowi rolnemu. Pozwala on na skuteczne sfinansowanie nowoczesnych urządzeń, maszyn i narzędzi rolniczych. Zakłada on zakup nowych lub używanych przedmiotów za środki bankowe przy dogodnym finansowaniu. Tylko czy to się opłaca?

Elastyczność oferty

            Nasza oferta zakłada dogodne finansowanie rozwoju technologicznego gospodarstw rolnych naszych Klientów. W ten sposób przekazujemy środki na zakup maszyn i urządzeń rolniczych, nowych lub używanych, które mają spełniać wymogi innowacyjności. Jednocześnie oferowana przez nas oferta jest zindywidualizowana i nie może być przedstawiona w całości bez konkretnych danych. Dzięki temu każdy z Rolników, którzy się do nas zgłaszają, może mieć pewność, że jego przypadek będzie potraktowany osobno i bez żadnych uprzedzeń. Nasze warunki nie są wygórowane. Chcemy wyjść naprzeciw Klientom i dostosować się do ich aktualnej sytuacji. Nie interesują nas historie kredytowe ani opóźnienia w spłacie rat, jeżeli nie przekraczają one 30 dni. Nie chcemy być nadmiernie restrykcyjni, dlatego nie potrzebujemy rachunków, faktur VAT czy VAT RR. Współpracujemy z każdym Rolnikiem i nie zamykamy się tylko i wyłącznie na osoby z dotacjami. Jednocześnie nie przeszkadzają nam zaległości w Urzędach Gminy czy w KRUS-ie, gdyż naszą działalność opieramy na zaufaniu i chęci pomocy. Dzięki temu możemy wyjść do Klienta z konkretną ofertą dostosowaną bezpośrednio do maszyn i urządzeń, jakie planuje zakupić. Innowacja gospodarstw rolnych to rodzaj misji, w której swój, wymierny wpływ chcielibyśmy wywrzeć.

Jakie są warunki kredytowania?

            Istotą finansowania zakupu maszyn oraz urządzeń rolniczych jest nasze wsparcie. Chcemy pomóc w zakupie, w poszukiwaniu finansowania na korzystnych warunkach. Zależy nam na właściwych i dobrych transakcjach. Minimalna wartość zakupu musi wynosić 20 000 złotych. Jednocześnie nie ustalamy maksymalnej kwoty kredytowania, dlatego, że w każdym gospodarstwie model innowacyjności może mieć inną cenę. Okres spłaty pożyczki nie może przekraczać 12 lat. Naszym założeniem jest niemalże pełna ingerencja w cenę zakupu maszyny czy urządzenia. Dlatego właśnie kredytujemy aż do 90% wartości sprzętów rolniczych. Oferujemy możliwość otrzymania świadczenia bez faktur czy rachunków, dotacji czy hektarów przeliczeniowych, jednak dla potrzeb naszych Klientów dochód liczymy ze wszystkich źródeł na raz. Tak więc zarówno dotacje, jak i hektary czy faktury wliczają się w sumę otrzymywaną przy procesie rejestracji. Aby móc skorzystać z oferty kredytowej należy prowadzić gospodarstwo rolne przynajmniej od sześciu miesięcy. Gwarantujemy, że proces przyznania kredytu będzie przebiegał szybko i w miłej atmosferze. Nie potrzebujemy poręczycieli czy zabezpieczeń. Rozmowa z Klientem to najważniejszy etap działań finansowych. Dzięki temu wiemy komu chcemy zaufać.

            Choć idea innowacyjności jest nam niezwykle bliska, to samodzielne jej wprowadzanie nie byłoby możliwe bez naszych Klientów – Rolników, którzy z zaciętością i wiarą co dzień pracują na nasze lepsze smaki. Dzięki dodatkowemu wsparciu finansowemu Rolnicy mogą rozwijać swoją działalność, dbać o jakość i świeżość swoich produktów i podnosić ich dostępność w całym kraju. Dlatego także my działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem wiadomości mailowych lub telefonicznych, a gdy trzeba bezpłatnie dojeżdżamy do Państwa. Chcemy zadbać o komfort i zadowolenie naszych Klientów, a dopiero później rozmawiać o kwestiach finansowych. Przekonaj się razem z nami, że marzenia są tuż na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *