< Powrót

Kredyt gotówkowy dla Rolnika

W życiu każdego człowieka przychodzi trudniejszy okres. Z jednej strony mnóstwo wydatków związanych z prowadzeniem gospodarstwa, z codzienną eksploatacją maszyn czy z opłatami skarbowymi. Z drugiej strony liczne kredyty i zobowiązania finansowe, które całkowicie spędzają nam sen z powiek i sprawiają, że dalszy rozwój naszego gospodarstwa staje pod znakiem zapytania. Dzienna praca Rolnika jest trudna i wymaga dużych nakładów finansowych. Zakup maszyn, rozwój gospodarstwa, najlepsze nawozy – to wszystko razem kosztuje. Dodatkowym problemem jest pogoda, która może storpedować wszelkie starania i sprawić, że z dnia na dzień zostaniemy z niczym na skraju bankructwa. Jak sobie radzić i skąd zatem brać na to wszystko pieniądze?

Czym jest kredyt gotówkowy?

          Na pomoc przychodzą nam różne firmy, które oferują usługi z zakresu kredytowania gotówkowego. Warto jednak uważać, gdyż wiele z nich chce nas po prostu naciągnąć na jak najwyższe koszty spłaty. Dlatego musimy wiedzieć czym jest kredyt gotówkowy i poznać wszystkie jego warunki. Takie jest właśnie nasze motto, które zakłada, że pomoc drugiemu stoi ponad zarobkiem. Przede wszystkim jest to kredyt, który umożliwia nam szybkie uzyskanie gotówki. Dzięki temu jesteśmy w stanie w prosty i wygodny sposób zapłacić zaległe raty, kupić nowe nawozy czy zadbać o naprawę maszyn. Kredyt gotówkowy to prosty wybór. Odpowiedni kredyt to idealne rozwiązanie dla Rolnika. Mnogość zadań, jakie każdy musi podjąć, aby jego gospodarstwo funkcjonowało jest niezliczona. Tu z pomocą przychodzi nasza firma, która oferuje wygodną pożyczkę bez haczyków. Dzięki temu otrzymujesz pewne pieniądze, które możesz spożytkować na co tylko chcesz. Wybór należy do Ciebie!

Czym się charakteryzuje nasz kredyt dla Rolnika?

          To przede wszystkim jasne zasady. Kierujemy się uczciwością, gdyż sami wiemy jak ciężko prowadzi się gospodarstwo rolne. Jesteśmy dla Klientów, a nie Klienci dla nas. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego, gdyż chcemy jak najlepiej zaopiekować się finansami, a przy tym wierzymy, że dobro raz dane, powraca. Tym bardziej, że nie każdy Rolnik ma okazję skompletować szereg dokumentów wymaganych w bankach. U nas nie liczy się nie tylko brak historii kredytowej czy zaległości w spłacie innych kredytów, nieprzekraczające 30 dni, ale także brak dopłat, brak licznych rachunków, na czele z fakturami VAT czy VAT RR. Naszym celem nie jest weryfikacja danych odnośnie zaległości w KRUS-ie czy Urzędzie Gminy. My chcemy pomagać naszym Klientom i móc zaoferować im najlepsze warunki finansowania kredytem gotówkowym. Dlatego właśnie to, co wymagane w banku nie musi być przez nas w ogóle brane pod uwagę. Najlepiej zgłoś się do nas, aby przekonać się co musisz mieć, by otrzymać pomoc finansową. Większość formalności załatwisz drogą mailową, dlatego nie krępuj się – pisz! Czekamy na Twoje wątpliwości. Obiecujemy, że odpowiemy na wszystkie!

Najważniejsze parametry kredytu gotówkowego

          Kredyt gotówkowy powinien pomagać i nieść za sobą uwolnienie od aktualnych kłopotów. Dlatego właśnie jego parametry zostały dokładnie określone. Minimalną kwotą, na którą każdy Rolnik może wziąć pożyczkę jest 20 000 złotych. Jest to najniższa suma, jaką możemy wypłacić. Kredyt gotówkowy nie może jednak przekraczać kwoty pół miliona złotych, tj. 500 000 zł. Jest to dość szeroka rozpiętość i z pewnością spełni oczekiwania zarówno drobnych, doczesnych zapłat, jak i nieco większych inwestycji, które wymagają natychmiastowej reakcji. Nasz kredyt gotówkowy przyznawany jest Klientowi, a nie, jak to popularnie się odbywa, „na jakiś cel”. Oznacza to, że każdy Rolnik może uzyskać pomoc. Odpowiednia motywacja do otrzymania pieniędzy nie jest dla nas najważniejsza. Co więcej, nie potrzebujemy ani poręczycieli, ani zabezpieczeń, aby pomóc i przyznać Klientom kredyt. Oczywiście, istnieje kilka warunków formalnych, które Rolnik musi spełnić, aby otrzymać pieniądze. Z jednej strony maksymalna długość kredytowania, która wynosi 12 lat. Z drugiej, minimalny okres prowadzenia gospodarstwa rolnegosześć miesięcy. Zapewniamy szybką decyzję kredytową, a w procesie weryfikacyjnym bierzemy pod uwagę dochód z wielu źródeł, m.in. z faktur, rachunków, dotacji czy hektarów przeliczeniowych. To sprawia, że nasza obsługa jest kompleksowa, prosta i szybka. Jednocześnie istnieje możliwość otrzymania kredytu bez wyżej wymienionych zaświadczeń o dochodach, czyli na oświadczenie.

          Nie każdy Rolnik posiada hektary przeliczeniowe, nie każdy uzyskał dotację, nie każdy jest w stanie szybko i łatwo zgromadzić wymagane w banku dokumenty. Jednak każdy zasługuje na pomoc i dlatego od nas taką pomoc otrzyma. Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Kredyty, brak dotacji, naprawy, utrzymanie codzienne – to wszystko kosztuje, dlatego czasem warto skorzystać z cudzej dłoni, która wesprze i pomoże w trudnym momencie. Oferujemy wygodną komunikację mailową, nie musisz więc fatygować się do banku, aby otrzymać ofertę. Jesteśmy na terenie całego kraju, by pomóc Rolnikom, którzy akurat nas potrzebują. Skorzystaj i Ty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *